İADE VE İPTAL

Ürünlerde sevkiyattan kaynaklı oluşabilecek dış ambalajda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, kargoyu teslim almayın ve müşteri hizmetlerine ulaşın.Aksi halde teslim alınmış kargodan kaynaklı gönderilerle ilgili sorumluluk kabul edemeyiz.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ürün lezzetini, tadını beğenmeme yada damak tadınıza uymama durumunda iade söz konusu değildir.

Ancak biz koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamız gereğince sevkiyatı yapılmamış siparişleri iptal hakkı tanıyoruz.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde ; size gönderilen özel koruma ambalajı ile tekrar ambalajlanıp gönderilmelidir.

Siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde Yurtiç kargoya anlaşma numaramız ile vermeniz gerekir.Geri gönderirken kargo bedeli ödemeyiniz

Kişiye özel hazırlanan ürünler doğrultusunda, aşağıda isimleri bulunan, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ve hızlı bozulan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu ürünler şunlardır:

Tüm Süt Ürünleri grubuna ait gıdalar,
Hamur İşleri, Yöresel Tatlılar, Mezeler, Sebze – Meyveler,

İade bilgilendirmesi:

Üründe sorun olmadığı takdirde iadeniz ücretsiz alınarak, gelen ürün miktarına göre tartılıp kontrol edilir ve buna göre iadeniz yapılır. İade ücretinden 15 tl kargo ücreti kesilir.

Eğer varsa İlgili siparişinize tanımlanan indirim kuponu iptal edilecektir.

Geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 3 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır.
Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.