Sıklıkla Karşılaşılan Sorularınız için ;

Siparişleriniz gün içerisinde 16:00 a kadar verildiği taktirde aynı gün kargolanır.

Siparişlerinizi özenle hazırlar ve gün ieçrisinde teslim etmeye hassasiyet gösteririz, siparişleriniz Tüm Türkiye’ye en geç 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. (mobil şube bulunan yerleşik yerleri 3 gün)

Öncelikle sizlere gönderdiğimiz tüm ürünler son kontrollerimizden sonra paketlenmektedir. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarlar için kargo görevlisince tutanak hazırlatarak gönderiyi almamanız ve bunu bizlere iletişim kanallarından bildirmeniz gerekmektedir. Yeni ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.

Ürünlerimizi hava almayan gıdaya özel ambalajlarda paketler ve sevk ederiz. Soğuk zincir ürünlerimiz için ise soğuk zinciri bozulmayacak şekilde kuru buz aküleri ile sevkini sağlamaktayız, dolayısıyla ürünleriniz kargo taşıma esnasında hasar almadığı taktirde bozulma söz konusu olmamaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizdeki ödeme bilgileriniz sitemizin 256 bit SSL sertifikası tarafından korunmaktadır. Ödeme bilgilerinizin şifrelenerek BDDK yetkili kurumlara direkt aktarıldığı ve hiçbir şekilde kayıt tutulmadığından alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi banka havalesi yada EFT olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi BDDK yetkili kurumu olan PayTR üzerinden kredi kartınızla güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Bizler mağazamızdan ürün satışlarımızı sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz, dilerseniz ürünlerimizi mağazamızı ziyaret ederek de teslim alabilirsiniz, bunun için sipariş oluşturma esnasında not olarak belirtmeniz durumunda ürünleriniz mağazamızdan almanız için hazırlanır.